مطالب علمی

جراحی زیبایی در شاهین شهر

جراحی زیبایی

جراحی زیبایی یک رشته منحصر به فرد از پزشکی است که بر بهبود ظاهر از طریق تکنیک های جراحی و پزشکی تمرکز دارد. جراحی زیبایی را می توان در تمام نواحی سر ، گردن و بدن انجام داد. از آن جا که مناطق تحت درمان به درستی عمل می کنند اما فاقد جذابیت زیبایی هستند ، جراحی زیبایی انتخابی است.

جراحی پلاستیک به عنوان یک تخصص جراحی اختصاص یافته به بازسازی نقص صورت و بدن به دلیل اختلالات هنگام تولد ، ضربه ، سوختگی و بیماری است. جراحی پلاستیک برای اصلاح نواحی ناکارآمد بدن در نظر گرفته شده و ماهیت آن ترمیمی است.

افرادی که به دنبال یافتن جراحی زیبایی در شاهین شهر هستند ممکن است در تعیین پزشک خود سخت گیر باشند.

یک مسئله بزرگ برای بسیاری از افراد این است که یک جراح زیبایی و یک جراح پلاستیک ممکن است با هم اشتباه گرفته شوند. در حالی که جراحی زیبایی نوعی جراحی پلاستیک است ، جراحان زیبایی فقط می توانند اقدامات زیبایی را انجام دهند.

دو نوع جراحی زیبایی در شاهین شهر

جراحی پلاستیک ترمیمی قسمت هایی از بدن را که از نظر زیبایی شناختی یا عملکردی تحت تأثیر عفونت ، تومور ، بیماری ، نقایص مادرزادی ، ناهنجاری های رشدی یا ضربه قرار دارند ، درمان می کند.

جراحی پلاستیک زیبایی باعث بهبود یا تغییر شکل قسمت های بدن می شود.

جراحی پلاستیک و جراحی زیبایی در شاهین شهر می تواند شامل روش های جراحی ، کم تهاجمی یا حتی غیر جراحی باشد.

مهمترین چیزی که باید بخاطر بسپارید این است که اصطلاحات “جراحی پلاستیک” و “جراحی زیبایی” قابل تعویض نیستند. سردرگمی در مورد اصطلاحات منجر به سو برداشت عمومی در مورد این دو تخصص شده است. جراحی زیبایی “جراحی ظاهر” است. این انتخابی است و بر زیبایی شناسی زیبایی تمرکز دارد.

در چه سنی بیشتر افراد جراحی زیبایی انجام می دهند؟

میانگین سنی که بیماران جراحی زیبایی انجام می دهند 41 سال است. درمان هایی مانند لیپوساکشن ، جراحی زیبایی بینی (عمل بینی) و درم ابریژن در میان بیماران جوان شایع است ، در حالی که روش هایی از جمله بلفاروپلاستی (لیفت پلک) ، لیفت صورت و بوتاکس در بیماران مسن تر بیشتر است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *